Život je džungle. Člověk se pořád za něčím honí.

Sexi roztleskávačky

11. dubna 2007 v 19:43 |  Maxim

Tyhle roztleskávačky můžete hltat očima v USA na zápasech amerického fotbalu!!!

Lilly (18), Miami Dolphins
Poprvé:
"Na hřiště jsem si poprvé stoupla před půl rokem. Ostatní holky jsou mnohem zkušenější - já se ještě pořád stydím. Ale rychle to mizí. Když se na mě dívají tisíce mužských očí, je mi to moc příjemné!"
Řeč těla: "Neděláme erotické pohyby, ale sexy pohyby. To je zásadní rozdíl. Nejvíce zabírá provaz. Při něm zadeček získá nádherný tvar a prohra fanoušky tolik nemrzí."

Nicole (20), New Orleans Saints
Na stadionu: "Vystoupení je velmi náročné na přesnou synchronizaci. Vypadáme jako jedno tělo. Nesmíte nic pokazit, a proto je to docela stres. Ale když to skončí, vždycky přijde pořádné uvolnění. Úplně jako po sexu!"
Tělo: "Jsem čím dál pružnější, protože hodně děláme protahovací cviky. Každý den trénuju kopy a taky pořád cvičím provazy a rozštěpy. Nejtěžší je zvyknout si na ty vysoké boty. Mají deseticentimetrový podpatek!"
Sexuální výchova: "Studuju pedagogiku.
Až budu na praxi ve škole a nějaký kluk za mnou přijde s tímhle časopisem a zeptá se: ,To jste vy?' řeknu mu: ,Jo! Škoda, že jsi tak mladý...'"
Bahno: "Když mám volno, jezdím v terénu na horském kole. Miluju doskoky do bláta."
V klubu: "Strašně ráda tancuju - doma v kuchyni, na stadionu, ve škole, prostě všude. V klubu vždycky zůstanu až do zavíračky.
To na ně pak křičím: ,Počkejte ještě chvíli, tancuju!' Dělám při tom různé pohyby, které asi nevypadají moc mravně."

Arlene (24), Washington Redskins
Sexy strategie: "Před zápasem se protahujeme v tunelu, zrovna když tamtudy prochází tým soupeřů. Snažíme se je rozhodit a narušit jim koncentraci na hru."
Rodinné hodnoty: "Jsem původem z Portorika a mám přísnou mámu. Asi se bojí, abych při fandění nevypadala lacině. Než jsem šla na tohle focení, máma povídá: ,A chovej se tam slušně!'"

Janette (23), Philadelphia Eagles
V šatně: "Před zápasem je vždycky skvělá nálada. Pomáháme si s make-upem a navzájem se upravujeme. To miluju!"
Vzrušení: "Venku na stadionu se vždycky probudí moje druhé já. Když se na nás dívají tisíce mužů, mám pocit, jako kdyby si všichni prohlíželi jen mě! Je to podobně vzrušující, jako kdybych tancovala u tyče."

Andrea (25), Dallas Cowboys
Předehra: "Před zápasem trávíme spoustu času v šatně. Připravujeme se, posloucháme muziku a kecáme. Než vyběhneme na plochu, seřadíme se a začneme skandovat: ,Go-go-go, go-gogo-gogo-go!' Moc inteligentní to není, ale chlapy to baví, a o to jde."
Fotbalové vědomosti: "Každá nová dívka skládá fotbalový test. Má osm stránek! Musí poznat jednotlivé týmy, vědět, kolik Super Bowls naše mužstvo vyhrálo, rozeznat signály rozhodčího - a nejen touchdowny! Taky musí znát držení (chytá se za zápěstí), masku na obličej (spustí pěst dolů), signály (zdvihá paži)… Prostě vše!"
Fanoušci: "Jasně že na nás muži během našeho vystoupení pokřikují a pískají. Je mi to příjemné - které ženě by zájem neudělal radost?"

Rachel (21), Tampa Bay Buccaneers
Pohodlí: "Říká se o nás, že prý ze sebe v šatně navzájem strháváme oblečení, ale to je fakt nesmysl. Při svlékání a strojení do dresu si naopak velmi jemně pomáháme."
Nebezpečná práce: "Jednou šli dva hráči do souboje a hnali se při tom přímo proti mně. Vyjekla jsem a uskočila - v poslední chvíli, těsně předtím, než se srazili! Jinak bych nejspíš skončila pod nima."

Barbara (19), Tampa Bay Buccaneers
Příval energie: "V den zápasu propuká šílenství. Z fanoušků vždycky cítím obrovský příval energie, a to už dlouho před začátkem. Postávají u vchodu třeba už v osm ráno, kdy tam přicházíme my, abychom se rozcvičily!"
Házecí snahy: "Jasně že si občas zkoušíme zahrát. Dokážu dát míči rotaci, ale nejraději máme imitaci srážek, kdy se pak těžko rozplétáme."

Jeni (24), Tampa Bay Buccaneers
Show girl: "Nervózní už dávno nejsem. Jsem totiž typ, který naplno žije reakcemi publika. Nějakým šestým smyslem se na něj napojím a přesně vycítím atmosféru. No a když se fanoušci baví, bavím se taky."
Sukýnky: "Podle mě máme nejlepší dresy v NFL. Úplně ze všech nejlepší! Musíte se kouknout na naše nové sukýnky. Mají takové drobné nařasení vzadu a taky mají víc vrstev, takže když v té své zavrtím zadečkem, vypadá to sexy."

Meghan (21), New England Patriots
Odhalené tělo: "Mou nejoblíbenější uniformou je blůzka s volnými zády a kalhotky. Protože čím méně oblečení, tím líp se člověk na hřišti pohybuje."
Horko: "Nejtěžší je, když je třeba třicet stupňů ve stínu, nikde ani mráček a my musíme makat jak o život. Lidi si řeknou: ,Hm, roztleskávačky, co na tom je?' Jen málokdo si dokáže představit, že je to stejně náročný sport jako fotbal. A jen málokdo ocení, že za tím jsou desítky hodin tréninku."
Talent: "Dokážu svinout jazyk do tří smyček. Vlastně ani nevím, jak jsem se to naučila."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Mrdak Mrdak | 3. května 2008 v 0:20 | Reagovat

mrdaaat

2 Sisi353214 Sisi353214 | E-mail | Web | 17. února 2012 v 7:11 | Reagovat

Ahoj holky jste moc pekne taky bych chtela bit roztleskavacka !! :)

3 Honza Honza | E-mail | Web | 2. října 2015 v 21:46 | Reagovat

slušné

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama