Život je džungle. Člověk se pořád za něčím honí.

Zuzana Belohorcová

10. dubna 2007 v 20:21 |  Maxim
Když si vedle vás v restauraci sedne Američan, Slovák a Čech, co si asi pomyslí?
Američan nejspíš bude ze Slovenky v šoku. Slovák si pomyslí, že už má manželku a tři milenky, tak co by se namáhal. Čech mne začne balit.

To právě děláme. Víte, pro nás je slovenština mazlivá a erotizující. Funguje to i naopak?
Určitě, Češi slovenské ženy přitahují. Mně osobně je český jazyk moc příjemný a obsahuje výrazy, které se mi strašně líbí.

Třeba?
Třeba jeptiška.

Kterým mužem z té mnohonárodnostní restaurace byste se nechala sbalit?
Těžko říct. Slováci mají spíš jemnou slovanskou mentalitu, podobnou ukrajinské, kdežto vy Češi jste zase víc germánští. Němci jsou přitom po celém světě známí kanci. Na veřejnosti jsou sice prudérní, ale v posteli bývají hrozně divocí.

Lichotíte nám...
Ale tak to fakt je - Češi jsou v sexu mnohem temperamentnější než třeba Američani. Ve Státech jsou všichni hrozně nalinkovaní.

I v posteli?
Kamarádky si na to stěžovaly, ale já měla lepší zkušenost. Češi i Slováci by se jen měli od Američanů naučit větší galantnosti.

Před pár lety kolovala na Slovensku během voleb zvěst o nahrávce, na které prý měl Vladimír Mečiar souložit s ředitelkou své kanceláře Annou Nagyovou. Opozice tehdy nahrávku údajně nezveřejnila proto, že se bála, aby Mečiarovi paradoxně nezvedla popularitu.
Určitě by ji to zvedlo, protože Slováci mají sex rádi, jen se to bojí přiznat. Každý se tváří jako že nic, ale jak za sebou doma zavře dveře, hned na to skočí. Američani Clintona odsuzovali za aféru s Lewinskou, ale pokud by ta nahrávka Mečiara s Nagyovou skutečně existovala, Slováci by ho ještě pochválili.

Clinton při vyšetřování vypověděl, že prý orální sex není v rozporu s jeho náboženským přesvědčením. Jakého jste přesvědčení vy?
Jsem křesťanka, ale nepraktikuji to.

Co nepraktikujete? Orální sex?
Ne, náboženství. Jsem totiž hodně tolerantní, ale nesnáším fanatismus.

U vás v Žilině se říká, že Ján Slota ze Slovenské národní strany získává hodně hlasů díky tomu, že má erotické kouzlo.
Proti gustu žádný dišputát.

Kdo je podle vás na Slovensku eroticky přitažlivý?
Tak to se musím trochu zamyslet (půlminutová pauza). Muž, nebo žena?

To je jedno - kromě Belohorcové.
Andrea Verešová. Stejně jako já pochází ze Žiliny a mám ji moc ráda. Když se pořádně uvolní, je absolutně dokonalá.

Kdy jste se naposled zamilovala?
Nejsem typ, kterému to jde rychle. Skutečně jsem milovala jen jednou a teď už jsem tři roky sama. V mé branži je těžké si s někým začít. Asi jsem náročná a navíc jsem typ ženy, která není příliš aktivní. Působím na lidi jako extrovert, ačkoli jsem spíš uzavřená. Přitom ráda provokuju. Kdysi jsem šla se svým přítelem po hlavní bratislavské ulici. Libovala jsem si tehdy v minisukních, měla vysportované nohy a nějaký muž se za mnou otočil. Přítel si toho všimnul, jednu mi vlepil a řekl: "Ty mrcho, není ti to blbé, takhle ničit vztahy?"

Proč tvrdí ženy mužům, že na velikosti nezáleží? Proč raději rovnou neřeknete, že se vám líbí velké věci?
Na velikosti samozřejmě záleží, jenže každé ženě vyhovuje jiná.

V pořadu Láskanie se setkáváte s nejrůznějšími sexuálními praktikami, které jste nejspíš zatím neznala. Co vás nejvíc šokovalo?
Sado-maso - říkala jsem si, panebože, jak tohle může někoho vzrušovat... I když sex nemusí být jen něžný, nedokážu si představit, že bych někoho svázala a mlátila. Drsná byla taky reportáž o natáčení porna na zámečku za Prahou.
Kam se člověk podíval, všude se souložilo - na chodbách, na zemi, prostě všude. To už bylo moc nejen na mě, ale i na celý štáb Markízy.

Každý týden mluvíte v televizi o sexu. Baví vás ještě? Nemáte chuť stát se třeba tou jeptiškou?
Naopak, díky své práci se občas i něco přiučím.

Prozradíte nám nějaký příklad?
Dřív jsem třeba nepoužívala erotické pomůcky, ale proč je nevyzkoušet? Taky jsem dost změnila názory na to, co lidé dělají. Dřív jsem se na striptérku dívala skrz prsty, teď ji vidím jako ženu, kterou prostě jen baví její práce.

Co vás přitahuje na mužském těle?
Pocit, jak je pevné a jak při sexu souzní s mým vlastním tělem. Přitahují mě temperamentní muži, kteří intuitivně poznají, jak to mám ráda. Líbí se mi, když mě chlap pořádně stiskne. Jemní muži mi moc nevyhovují. Záleží ale na náladě, někdy mám ráda i romantický sex.

Když muž prozradí, že je do vás zamilovaný, neztratí tím pro vás na atraktivnosti?
Ani trochu. Jsou muži, kteří ženám nedokáží říct, že je milují, protože si myslí, že je dobré nás udržovat v pochybnostech. Když mám já někoho ráda, tak mu to řeknu. Nebudu přeci přemýšlet, co můžu udělat, aby se ke mně neotočil zády. Když lidi něco opravdu chtějí, neměli by spolu hrát hry. Nevím, proč mají někteří muži pocit, že nemohou být upřímní.

Dobře, zeptáme se tedy na to, co nás upřímně zajímá - spíte nahá?
V létě ano, protože mě to vzrušuje, ale v zimě snadno nastydnu. Kromě toho, že nemám ráda pyžamo, taky nenávidím podprsenku.

To vidíme. Oblékají se ženy jen pro svého partnera, nebo i pro ostatní muže?
Kdyby se oblékaly jenom pro toho svého, netrvalo by jim to tak dlouho.

Když potkáte cizího muže, přemýšlíte, jaké by to s ním asi bylo?
Snům neporučíte. Mnohokrát jsem se při tom přistihla asi tak kolem sedmnácti let, kdy jsem byla každý týden platonicky zamilovaná do někoho jiného. Ale i dnes, když vidím pěkného muže, mě často napadne, že by stál za hřích.

Vidíme, že vám k vínu docela chutnají olivy…
Dlouhou dobu mi nechutnaly, ale teď je miluju a sním jich na posezení třeba dvě skleničky. Stejný pocit jsem měla, když jsem kdysi ve třinácti poprvé viděla pornofilm. Říkala jsem si: tohle že je sex? Tak to já dělat nechci. O milování jsem totiž měla určité představy a takové maso se mi vůbec nelíbilo.

Jak jste si tehdy představovala, že vypadá penis?
Když jsem byla mladá, viděla jsem ho na obrázku, takže představu jsem měla docela přesnou. Ale zdálo se mi divné, že bych si ho měla třeba strčit do úst. První reálná zkušenost s penisem mě dost překvapila. Jeho majitel měl totiž pod kůži voperované fosforeskující kuličky a já nevěděla, jestli to náhodou není nějaká nemoc. První moment byl šokující, ale nakonec to bylo příjemné. A taky bylo hezké, že si to ten muž nechal udělat jen proto, aby se milování s ním ženám líbilo.

Máte raději chlapy ve slipech, nebo v trenýrkách?
Nejlepší je, když chodí naostro.

Vy taky chodíte naostro?
Někdy ano, ale teď mám tanga. Chcete se podívat?

Bože, na co to právě teď myslíte?
Říkám si, že by bylo docela fajn, kdybyste už konečně vypnuli ten svůj diktafon a mohli jsme si začít normálně povídat...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama